Přes to, že firma působí na našem trhu teprve od roku 2000 již jsme realizovali velké množství zakázek. Bez ohledu na to že největší objem prací jsme realizovali na investičních akcích v oboru vytápění a teplárenství je pro naši společnost nejdůležitější servis měřicí a regulační techniky.

Tento servis a s ním spojené opravy přístrojů nám přináší nedocenitelné poznatky a zkušenosti. Díky servisu máme informace o spolehlivosti různých výrobků, jejich nejvhodnějších aplikacích, jejich chování a spolehlivosti v nestandardních aplikacích a mnoho dalších poznatků. V rámci servisu spolupracujeme s výrobci měřicí a regulační techniky, kteří nám poskytují další potřebné informace. Veškeré poznatky získané servisem se promítají do ostatních činností.

Při technickém poradenství nám usnadňují najít příčinu potíží a navrhnout optimální řešení s ohledem na spolehlivost a finanční náročnost. Při projektování můžeme lépe posoudit technické řešení, spolehlivost navrženého řešení, náročnost na obsluhu a údržbu. To nám umožňuje vybrat optimální variantu řešení pro naše zákazníky.

Naši pracovníci mají dlouholeté zkušenosti v oboru a pracovali na zakázkách v teplárenství, energetice, plynárenství, chemických provozech atd.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.